O FIRMIE

Firma Agropak Sp.J. powstała w 1984 roku. Od początku istnienia prowadzimy i systematycznie rozwijamy działalność w branży środków ochrony roślin.

Szczególną renomę przyniosło firmie konfekcjonowanie preparatów w małych opakowaniach – do stosowania na działkach, ogrodach przydomowych, małych gospodarstwach rolnych i ogrodniczych. Należy zaznaczyć, że to właśnie Agropak zapoczątkował w Polsce tę formę działalności – jakże przydatną i docenianą przez klientów.

Jesteśmy producentem wielu środków ochrony roślin dla odbiorców profesjonalnych (rolników i ogrodników). Produkcję opieramy na nowoczesnych technologiach i recepturach, których wartość doceniana jest nie tylko w Polsce ale również w wielu krajach na świecie. Laboratoria chemiczne odpowiedzialne za kontrolę produkcji i działające wg standardów światowych, gwarantują niezawodna jakość produktów wprowadzanych na rynek.

Wykonujemy w bardzo szerokim zakresie usługi związane z pakowaniem pestycydów. Z oferty tej korzysta wiele renomowanych firm i koncernów chemicznych, co jest najlepszą wizytówką jakości naszych usług.

Prowadzimy dystrybucję środków ochrony roślin na rynku lokalnym. Posiadamy szeroką gamę produktów - oferujemy praktycznie wszystkie dostępne w Polsce preparaty. Naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo w zakresie zwalczania szkodników, chwastów i chorób roślin uprawnych.

zobacz więcej